Останнього липневого дня в п’яти об’єднаних громадах пройшли перші вибори місцевих голів та депутатів

31 липня до 172 існуючих об’єднаних територіальних громад додались ще п’ять. Цієї неділі, відповідно до постанови ЦВК, перші вибори місцевих голів та депутатів відбулись у трьох об’єднаних територіальних громадах Рівненської області та двох – Харківської області.

На Рівненщині вибори пройшли у Смизькій селищній, Висоцькій та Пісківській сільських об’єднаних громадах.

У Харківській області голів та депутатів вперше обирали у Мереф’янській міській та Чкаловській селищній об’єднаних громадах.

Згадані об’єднання наразі не відповідають затвердженим урядом перспективним планам формування територій громад областей.

Нагадаємо, раніше Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода зазначав, що навіть ті громади, які об’єдналися не за перспективним планом, у разі прийняття законопроектів про приєднання громад, матимуть шанс стати спроможними до розвитку.

Як відомо, центральна виборча комісія призначила перші вибори також на 28 серпня 2016 року у семи об’єднаних громадах: у Іллінецькій міській та Вапнярській селищній об’єднаних громадах Вінницької області, у Люблинецькій селищній об’єднаній громаді Волинської області, у Долинській сільській об’єднаній громаді Запорізької області, у Мирогощанській, Локницькій та Козинській сільських об’єднаних громадах Рівненської області.

zagalno-gromad-2907-05-e1469801778357

Оставить ответ

Создание сайтов
Flag Counter
error: Content is protected !!