Ветеранські громадські організації перейдуть на конкурсне фінансування

ато

Перехід до нового способу відбудеться з моменту підписання відповідної постанови Кабміну.

Учасники засідання Держслужби у справах ветеранів та учасників АТО у понеділок, 11 квітня, проголосували за фінансування ветеранських організацій на відкритій конкурсній основі. Про це повідомляє Новинарня.

Перехід до нового способу відбудеться з моменту підписання відповідної постанови Кабміну. Ідеться про 20 млн грн на рік.

На зустріч у київський Палац ветеранів, крім діячів старшого віку, прийшли представники волонтерських організацій та учасники АТО, які ініціювали відповідну зміну. Рішення ухвалили після тривалих суперечок.

Як зазначається, головним противником конкурсного фінансування був представник Спілки жертв нацизму Маркіян Демидов. Він голосував проти ініціативи АТОвців і виставив на голосування пропозицію не змінювати систему фінансування, тобто фактично залишити пряме надходження бюджетних коштів для “старих” ветеранських спілок, незалежно від їх роду діяльності та активності.

Ініціатором участі волонтерів і АТОвців у засіданні став Дмитро Різниченко – громадський активіст та ветеран АТО, який на попередніх зборах відзначився тим, що вдарив лобом в обличчя голову громадської ради при Міністерстві оборони, 67-річного генерал-полковника запасу Віктора Палія.

Джерело: Тиждень.ua

Оставить ответ

Создание сайтов
Flag Counter
error: Content is protected !!